Aktualności

Komunikat końcowy Memoriału Zenona Świętońskiego

Przedstawiamy komunikat końcowy VI OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU KOSZYKÓWKI KADETÓW rocznik 2000 i 2001 – Memoriał Zenona Świętońskiego, który odbył się w dniach 11-13.09.2015r.

W turnieju udział wzięło 6 zespołów rocz.2000 i 5 zespołów rocz.2001:

Rocznik 2001 Rocznik 2000
UKS Herkules Białogard
King Wilki Morskie Szczecin
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
Twarde Pierniki Toruń
Astoria Bydgoszcz
SKM Zastal Zielona Góra
MKK Basket Gorzów
Gimnazjum nr 4 SMS Spójnia Stargard
MKKS Żak Koszalin
Gimnazjum nr 4 SMS Spójnia Stargard

 

Mecze rozgrywane były na:

  • Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • sali Zespołu Szkół Budowano-Technicznych

Uroczyste otwarcie i zakończenie turnieju odbyło się na Hali OSiR w Stargardzie

Ogólnie rozegrano 28 meczów(13 meczów rocz.2001 i 15 meczów rocz.2000)

System rozgrywek „każdy z każdym”


Wyniki meczów:

Rocznik 2001

Zastal Zielona Góra-Twarde Pierniki Toruń                                                 46:61
Gimnazjum 4 Spójnia – Herkules Białogard                                                68:20
 Zastal Zielona Góra – Śląsk Wrocław                                                         52:43
 Twarde Pierniki Toruń – Herkules Białogard                                               87:24
 Gimnazjum 4 Spójnia – Śląsk Wrocław                                                       53:31
 Zastal Zielona Góra-Gimnazjum nr 4Spójnia                                               39:45
 Twarde Pierniki Toruń-Śląsk Wrocław                                                         65:45
 Herkules Białogard – Śląsk Wrocław                                                           39:49
 Twarde Pierniki Toruń – Gimnazjum 4 Spójnia                                           61:38
 Herkules Białogard – Zastal Zielona Góra                                                   42:46
  • mecz o V miejsce – UKS Białogard –   Gimnazjum nr 4 SMS II zespół    53:24
  • mecz o 3 miejsce – SKM Zastal Zielona Góra-WSK Śląsk Wrocław         62:31
  • mecz o 1 miejsce – Twarde Pierniki Toruń-Gimnazjum nr 4 SMS Spójnia   54:41

Rocznik 2000

Gimnazjum nr 4 SMS Stargard – Basket Gorzów                                     81:53
Żak Koszalin – King Wilki Morskie Szczecin                                             41:65
WKS Śląsk Wrocław – Astoria Bydgoszcz                                                59:55
Basket Gorzów – Wilki Morskie                                                                31:47
Śląsk Wrocław          – Żak Koszalin                                                          60:41
Gimnazjum nr 4 SMS – Astoria Bydgoszcz                                               40:38
Żak Koszalin – Gimnazjum nr 4 Stargard                                                  37:71
 Śląsk Wrocław – Wilki Morskie Szczecin                                                  70:61
 Astoria Bydgoszcz – Basket Gorzów                                                         57:61
 Gimnazjum nr 4 Stargard – Śląsk Wrocław                                                28:53
 Wilki Morskie Szczecin – Astoria Bydgoszcz                                            61:32
 Żak Koszalin –Basket Gorzów                                                                   53:72
 Żak Koszalin – Astoria Bydgoszcz                                                            52:71
 Basket Gorzów – Śląsk Wrocław                                                               51:58
 Gimnazjum nr 4 SMS Stargard – Wilki Morskie                                        31:47

KLASYFIKACJA KOŃCOWA rocznik 2001

  1.  miejsce –  Twarde Pierniki Toruń
  2.  miejsce –  Gimnazjum nr 4 SMS Spójnia Stargard
  3.  miejsce – SKM Zastal Zielona Góra
  4.  miejsce – WKS Śląsk Wrocław
  5. miejsce – UKS Herkules Białogard

 KLASYFIKACJA KOŃCOWA   rocz.2000

  1. miejsce – WKS Śląsk Wrocław
  2. miejsce – King Wilki Morskie Szczecin
  3. miejsce – Gimnazjum nr 4 SMS Spójnia Stargard
  4. miejsce – MKK Basket Gorzów
  5. miejsce – Astoria Bydgoszcz
  6. miejsce – MKKS Żak Koszalin

PIERWSZA PIĄTKA TURNIEJU rocznik 2001

  • Jakub Jagodziński               Twarde Pierniki Toruń
  • Jakub Malik                        WKS Śląsk Wrocław
  • Edwin Mackiewicz               SKM Zastal Zielona Góra
  • Krzysztof  Mystek                UKS Herkules Białogard
  • Mateusz de Weyher              Gimnazjum nr 4 SMS Spójnia Stargard

PIERWSZA  PIĄTKA TURNIEJU rocznik 2000

  • Mateusz Czempiel                WKS Śląsk Wrocław
  • Szyliński Mikołaj                 King Wilki Morskie Szczecin
  • Marcel Maj                           Gimnazjum nr 4 SMS Spójnia Stargard
  • Paweł Krupa                        Basket Gorzów
  • Adrian Abramowicz            Gimnazjum nr 4 SMS Spójnia Stargard

DRUGA PIĄTKA TURNIEJU rocznik 2001

  • Konrad  Mucha                   Gimnazjum nr 4 SMS Spójnia Stargard
  • Jakub Zaremba                            WKS Śląsk Wrocław
  • Jakub Morgiel                     SKM Zastal Zielona Góra
  • Kacper Skrzycki                            UKS Herkules Białogard
  • Adam Hirsz                          Twarde Pierniki Toruń

DRUGA PIĄTKA TURNIEJU rocznik 2000

  • Adrian Górzyński                Gimnazjum nr 4 SMS Spójnia Stargard
  • Michał Rudawski                 WKS Śląsk Wrocław
  • Jan Biela                              Astoria Bydgoszcz
  • Bartosz Śmiechowski           King Wilki Morskie Szczecin
  • Konrad Stasiak                    Gimnazjum nr 4 SMS Spójnia Stargard

ZAWODNICY WYRÓŻNIENI PRZEZ SWOICH TRENERÓW:

Rocznik – 2001

  • Jakub Tkaczyk                    UKS Herkules Białogard
  • Maciej Gawara                    SKM Zastal Zielona Góra
  • Mikołaj Szumański              Twarde Pierniki Toruń
  • Michał Hendrysiak              WKS Śląsk Wrocław
  • Jakub Kiernicki                            Gimnazjum nr 4 SMS Spójnia Stargard

Rocznik -2000

  • Paweł Kopycki                     Astoria Bydgoszcz
  • Michał Stachowski               Żak Koszalin
  • Oskar Skorupski                  King Wilki Morskie Szczecin
  • Michał Cheba                       MKK Basket Gorzów
  • Miłosz Śliwiński                   WKS Śląsk Wrocław
  • Jakub Soboń                        Gimnazjum nr 4 SMS Spójnia Stargard

Najlepszy zawodnik turnieju rocznik 2001

  • Jakub Ciemiński                          Twarde Pierniki Toruń

Najlepszy zawodnik turnieju rocznik 2000

  • Igor Kozłowski                              WKS Śląsk Wrocław

Król strzelców rocz.2001

  • Kamil Krużyński    77 pkt      Twarde Pierniki

Król strzelców rocz.2000

  • Jakub Tomczyk      103 pkt    MKK Basket Gorzów

Wszyscy zawodnicy i trenerzy otrzymali pamiątkowe koszulki z logo turnieju.

Na uroczystym otwarciu turnieju wystąpił zespół RUPAKI  z Młodzieżowego Domu Kultury w Stargardzie Szczecińskim.

Organizator turnieju
Współorganizatorzy turnieju

Ze sportowym pozdrowieniem
O r g a n i z a t o r z y