KADET

Rozgrywki KADETÓW – KS Spójnia Stargard

sezon 2015/16

Spójnia I – KADECI 2000

TRENER: Major Mieczysław
Kierownik drużyny: Przemysław Kasprzak
SKŁAD zespołu:
od lewej: Oskar Blumowski /10/, Michał Chmielenko /12/, Michał Huk /6/, Wiktor Kasprzak /5/, Jakub Soboń /9/, Marcel Maj /15/, Adrian Abramowicz /13/, Konrad Stasiak /14/, Dawid Samsonik /11/, Paweł Cieliński /7/, Maciek Marek /11/, Antoni Malawski /4/, Adrian Górzyński /8/, Dominik Obrębski /4/.

Spójnia II – KADECI 2001

TRENER: Trypuć Michał
SKŁAD zespołu :
Karol Stańczyc /24/, Konrad Mucha /34/, Hubert Resiak /28/, Bartosz Kucharczyk /7/, Michał Litwin /13/, Franciszek Gross /4/, Mateusz De Weyher /35/, Aleks Pietruski /1/, Jakub Kiernicki /32/, Jakub Nawrocki /8/, Bartłomiej Górzyński /2/, Alan Krysztofek /6/, Damian Zając /bn/, Karol Ceran /0 – nieobecny na zdjęciu/

TABELA rozgrywek

TERMINARZ Spójnia KADECI I - 2000

TERMINARZ Spójnia KADECI II - 2001

1
Spójnia I Stargard
14
13
1
27
1338
732
606
2
King Wilki Morskie Szczecin
14
12
2
26
1523
623
900
3
Żak I Koszalin
14
12
2
26
1217
792
425
4
Spójnia II Stargard
14
8
6
22
842
906
-64
5
Basket Szczecinek
14
5
9
19
959
1182
-223
6
Żak II Koszalin
14
4
10
18
775
1081
-306
7
Bombardier Szczecin
14
4
10
18
703
1082
-379
8
Herkules Białogard
13
4
9
16
661
979
-318
9
Basket Koszalin
15
1
14
15
704
1345
-641

TABELA wg zozkosz.com.pl  – 2016-02-22

Lp. Nr kolejki Data Dzień tygodnia Godzina Nazwa drużyny  
1. I 26.09.2015 sobota   Wolny termin  
2. II 03.10.2015 sobota 10.00 Herkules Białogard               ( ZSB T) dom
3. III 10.10.2015 sobota 11.00 Basket Szczecinek wyjazd
4. IV 17.10.2015 sobota 10,00 Bombardier Szczecin           ( ZSB-T) dom
5. V 24.10.2015 sobota 10.30 Basket Koszalin wyjazd
6. VI 07.11.2015 sobota 10.00 Spójnia II                                 (ZSB-T) dom
7. VII 14.11.2015 środa 11.00 Żak Koszalin wyjazd
8. VIII 21.11.2015 sobota 10.00 King Wilki Morskie             ( ZSB-T) dom
9. IX 28.11.2015 sobota 12.00 Żak II Koszalin wyjazd
10. X 05.12.201 sobota   Wolny termin  
11. XI 12.12.2015 sobota   Herkules Białogard                wyjazd
12. XII 12.12.2015 sobota   Basket Szczecinek               ( ZSB-T) dom
13. XIII 09.01.2016 sobota   Bombardier Szczecin            wyjazd
14. XIV 16.01.2016 sobota   Basket Koszalin                 ( ZSB-T) dom
15. XV 23.01.2016 sobota   Spójnia II wyjazd
16. XVI 20.02.2016 sobota   Żak I Koszalin                       ( ZSB-T) dom
17. XVII 27.02.2016 sobota   King Wilki Morskie wyjazd
18. XVIII 07.03.2016 sobota   Żak II Koszalin                       (ZSB-T) dom

Lp. Nr kolejki Data Dzień tygodnia Godzina Nazwa drużyny  
1. I 26.09.2015 sobota 10.30 Basket Koszalin wyjazd
2. II 03.10.2016 sobota   Wolny termin  
3. III 10.10.2016 sobota 11.00 Żak Koszalin dom
4. IV 17.10.2015 sobota 12.00 King Wilki Morskie wyjazd
5. V 24.10.2015 sobota 11.00 Żak II Koszalin dom
6. VI 07.11.2015 sobota 10.00 Spójnia I wyjazd
7. VII 14.11.2015 sobota 11.00 Herkules Białogard dom
8. VIII 21.11.2015 sobota 11.00 Basket Szczecinek wyjazd
9. IX 28.11.2015 sobota 11.00 Bombardier Szczecin dom
10. X 05.12.2015 sobota   Basket     Koszalin dom
11. XI 12.12.2015     Wolny termin  
12. XII 19.12.2015 sobota   Zak   Koszalin wyjazd
13. XIII 09.01.2016 sobota   King Wilki Morskie dom
14. XIV 16.01.2016 sobota   Żak II Koszalin wyjazd
15. XV 23.01.2016 sobota   Spójnia I dom
16. XVI 20.02.2016 sobota   Herkules Białogard wyjazd
17. XVII 27.02.2016 sobota   Basket     Szczecinek dom
18. XVIII 07.03.2016 sobota   Bombardier Szczecin wyjazd