Blog Full Left Sidebar With Frame

Caption align here
18
Paź
2019

Porażka w Sopocie. Mało punktów obu zespołów

W czwartej serii spotkań Energa Basket Ligi przegraliśmy w Sopocie z Treflem 64:68. To trzecia porażka w sezonie. W dzisiejszym spotkaniu mieliśmy przewagę w pierwszej połowie, ale później rywale byli skuteczniejsi.
Read More
18
Paź
2019

BIAŁO-BORDOWI nr 3

Kolejny, trzeci numer naszego elektronicznego magazynu Biało-Bordowi już do pobrania, a w nim: ➡ wywiady, których udzielili nam Raymond Cowels III,  Jokūbas Gintvainis i prezes Paweł Ksiądz ➡ kolejna część cyklu „Krótka piłka” z trenerem Kamilem Piechuckim ➡ liderzy zespołu po 3 pierwszych meczach! Zapraszamy do lektury magazynu. POBIERZ ➡️  
Read More
17
Paź
2019

Jedziemy do Sopotu. PGE Spójnia powalczy o drugie zwycięstwo

Przed nami drugi wyjazdowy mecz. W czwartej kolejce Energa Basket Ligi zagramy w Sopocie z Treflem. Przydałoby się powtórzyć wynik z poprzedniego sezonu. Nasz najbliższy przeciwnik rozpoczął sezon od dwóch zwycięstw. Na inaugurację wygrał u siebie z Kingiem Szczecin 90:77, a w trzeciej kolejce pokonał, także na swoim parkiecie, Polpharmę Starogard Gdański 95:91. W tym ostatnim meczu potrzebował jednak dogrywki. My jedyne jak na razie zwycięstwo odnieśliśmy właśnie nad Polpharmą,...
Read More
12
Paź
2019

Porażka z Anwilem, czwarta kwarta należała do nas.

W trzeciej kolejce spotkań Energa Basket Ligi PGE Spójnia Stargard przegrała z Anwilem Włocławek 82:95. Kibice obejrzeli ofensywną koszykówkę. Anwil rzucił czternaście trójek, a PGE Spójnia dziewięć.
Read More
11
Paź
2019

Czekają nas wielkie emocje. PGE Spójnia powalczy z liderem

Czas na drugi mecz na naszym parkiecie. Przed nami starcie z aktualnym mistrzem kraju Anwilem Włocławek. Mecz 12 października o godzinie 12.35.
Read More
1 2 3 155