Najbliższe spotkanie:PGE Spójnia Stargard – Polski Cukier Toruń/22.11.2019 (piątek) 17:30/Hala OSiR Stargard

Memoriał Zenona Świętońskiego

Terminarz VII Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki Kadetów rocznik 2001 w dniach 09.-11.09.2016r.- Memoriał Zenona Świętońskiego

UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU
09.09.2016 r. godz. 14.00 – Hala OSiR ul. Pierwszej Brygady 1 (obowiązują stroje sportowe)

UROCZYSTE ZAMKNIĘCIE TURNIEJU
11.09.2016 r. godz. 13,30 Zespół Szkół nr 2 w Stargardzie Osiedle Zachód B-ł 5 (obowiązują stroje sportowe)

 

MIEJSCA ROZGRYWANIA MECZÓW:
  • Hala OSiR, ul. Pierwszej Brygady 1
  • ZS nr 2, os. Zachód B15
  • ZSB-T, ul. Pierwszej Brygady 35
UDZIAŁ BIORĄ:
  • SMS STARGARD-SPÓJNIA STARGARD II
  • CHROMIK ŻARY
  • SUDETY JELENIA GÓRA
  • KORSARZ GDAŃSK
  • WKS ŚLĄSK WROCŁAW
  • SMS GIMNAZJUM NR 4 SPÓJNIA STARGARD
  • KING WILKI MORSKIE SZCZECIN (poza konkursem, rocznik 2000)
  • SPÓJNIA STARGARD (poza konkursem, rocznik 2000)

System rozgrywek- w dwóch grupach, każdy z każdym. Dwa pierwsze zespoły wychodzą z grupy i grają o miejsca 1-4, zespoły z miejsc 3 i 4 w grupach, grają o miejsca 5-8, w następującym systemie :

Al – B2 (wygrani grają w meczu o 1 miejsce, przegrani w meczu o 3 miejsce)
BI – A2 (wygrani grają w meczu o 1 miejsce, przegrani w meczu o 3 miejsce)
A3 – B4 (wygrani grają w meczu o 5 miejsce, przegrani w meczu o 7 miejsce)

B3 – A4 (wygrani grają w meczu o 5 miejsce, przegrani w meczu o 7 miejsce)


GRUPA A :

GRUPA B :

Chromik Żary
Sudety Jelenia Góra
Gimnazjum nr 4 Spójnia Stargard
King Wilki Morskie Szczecin (PK)
Śląsk Wrocław
Korsarz Gdańsk
SMS Stargard-Spójnia II
Spójnia Stargard (PK)

Godziny meczów rozgrywanych w poszczególnych dniach:
PIĄTEK 09.09.2016 r.
  • 12.30 Gimnazjum nr 4 Spójnia Stargard – King Wilki Morskie   –  Hala OSiR
  • 14.00 UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU – Hala OSiR
  • 15.00 King Wilki Morskie Szczecin -Chromik.Zary   –  Hala OSiR
  • 16.30 Sudety Jelenia Góra – Gimnazjum nr 4 Spójnia Stargard   –  Hala OSiR
  • 19.30 Chromik Żary – Sudety Jelenia Góra  – Hala ZSBTech.
  • 15.00 Śląsk Wrocław – SMS -Spójnia II   – hala ZS nr 2
  • 16.30 Korsarz Gdańsk – Spójnia Stargard   – hala ZS nr 2
  • 18.00 Spójnia Stargard – SMS-Spójnia II   – hala ZS nr 2
  • 19.30 Korsarz Gdańsk – Śląsk Wrocław   – hala ZS nr 2

SOBOTA-10.09.2016 r.
  • 9.00 Spójnia Stargard – Śląsk Wrocław    – hala ZS nr 2
  • 10.30 SMS-Spójnia II – Korsarz Gdańsk    – hala ZS nr 2
  • 12.00 Gimnazjum nr 4 Spójnia – Chromik Żary    – hala ZS nr 2
  • 13.30 King Wilki Morskie – Sudety Jelenia Góra    – hala ZS nr 2
  • 15.00 A 3 – B 4    – hala ZS nr 2
  • 16.30 B 3 – A 4    – hala ZS nr 2
  • 18.00 A 1 – B 2    – hala ZS nr 2
  • 19.30 B 1 – A 2    – hala ZS nr 2

NIEDZIELA -11.09.2016 r.
  • 10.00 mecz o VII miejsce – przegram z meczów A3 – B4 i B3 – A4  – hala ZSB
  • 09.00 mecz o V miejsce – wygram z meczów A3 – B4 i B3 – A4  – hala ZS nr 2
  • 10.30 mecz o III miejsce – przegram z meczów Al – B2 i BI – A2  – hala ZS nr 2
  • 12.00 mecz o I miejsce – wygrani z meczów Al – B2 i BI – A2  – hala ZS nr 2

godz. 13.30 – UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU  –  HALA ZS nr 2

 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmian terminarza i systemu rozgrywek.
ŻYCZMY WIELU NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ SPORTOWEJ WALKI I MIŁEGO POBYTU W NASZYM MIEŚCIE
ORGANIZATORZY