Najbliższe spotkanie:PGE Spójnia Stargard – BM Slam Stal Ostrów Wlkp./17.11.2019 (niedziela) 15:00/Hala OSiR Stargard

Terminarz rozgrywek naszego klubu w sezonie 2016/17

Poniżej przedstawiamy wyodrębniony terminarz rozgrywek z KOMUNIKATU WYDZIAŁU ROZGRYWEK nr 03/2016/2017 dotyczący naszego klubu.

ETAP 1

I RUNDA

  1. 24.09.2016 – sobota                 SPÓJNIA – GKS
  2. 01.10.2016  – sobota                 ZETKAMA DORAL – SPÓJNIA
  3. 08.10.2016 –  sobota                 SPÓJNIA – AZS AGH
  4. 15.10.2016  – sobota                 BIOFARM – SPÓJNIA
  5. 19.10.2016  – środa                    SPÓJNIA – ASTORIA
  6. 22.10.2016  – sobota                 LEGIA – SPÓJNIA
  7. 29.10.2016  – sobota                 SPÓJNIA – NOTEĆ
  8. 05.11.2016  – sobota                 SKK – SPÓJNIA
  9. 12.11.2016  – sobota                 SPÓJNIA – JAMALEX
  10. 16.11.2016  – środa                    SPÓJNIA – KOTWICA
  11. 19.11.2016  – sobota                 MAX ELEKTRO – SPÓJNIA
  12. 26.11.2016  – sobota                 SPÓJNIA – MERITUMKREDYT
  13. 03.12.2016  – sobota                 ACK UTH – SPÓJNIA
  14. 10.12.2016  – sobota                 SPÓJNIA – ZNICZ
  15. 17.12.2016  – sobota                 GTK – SPÓJNIA

 

II RUNDA

  1. 07.01.2017 –  sobota                  GKS – SPÓJNIA
  2. 14.01.2017 –  sobota                  SPÓJNIA – ZETKAMA DORAL
  3. 21.01.2017  – sobota                  AZS AGH – SPÓJNIA
  4. 28.01.2017  – sobota                  SPÓJNIA – BIOFARM
  5. 01.02.2017  – środa                    ASTORIA – SPÓJNIA
  6. 04.02.2017  – sobota                  SPÓJNIA – LEGIA
  7. 11.02.2017  – sobota                  NOTEĆ – SPÓJNIA
  8. 18.02.2017  – sobota                  SPÓJNIA – SKK
  9. 25.02.2017  – sobota                  JAMALEX – SPÓJNIA
  10. 01.03.2017  – środa                    KOTWICA – SPÓJNIA
  11. 04.03.2017  – sobota                  SPÓJNIA – MAX ELEKTRO
  12. 11.03.2017  – sobota                  MERITUMKREDYT – SPÓJNIA
  13. 18.03.2017  – sobota                  SPÓJNIA – ACK UTH
  14. 25.03.2017  – sobota                  ZNICZ – SPÓJNIA
  15. 02.04.2017  – niedziela             SPÓJNIA – GTK

ETAP 2 – PLAY-OFF

  • runda – ćwierćfinał – do trzech zwycięstw (2-2-1)
    • mecze 1 – 8 kwietnia (sobota)
    • mecze 2 – 9 kwietnia (niedziela)
    • mecze 3 – 22 kwietnia (sobota)
    • mecze 4 – 23 kwietnia (niedziela)
    • mecze 5 – 26 kwietnia (środa)
  • runda – półfinał – do trzech zwycięstw (2-2-1)
    • mecze 1 – 29 kwietnia (sobota)
    • mecze 2 – 30 kwietnia (niedziela)
    • mecze 3 – 6 maja (sobota)
    • mecze 4 – 7 maja (niedziela)
    • mecze 5 – 10 maja (środa)
  • runda – finał – do trzech zwycięstw (2-2-1)
    • mecz 1 – 13 maja (sobota)
    • mecz 2 – 14 maja (niedziela)
    • mecz 3 – 20 maja (sobota)
    • mecz 4 – 21 maja (niedziela)
    • mecz 5 – 24 maja (środa)
  • III runda – o trzecie miejsce – mecz i rewanż
    • mecz 1 – 13 maja (sobota)
    • mecz 2 – 20 maja (sobota)

ETAP 2 – PLAY-OUT

O utrzymanie – do trzech zwycięstw (2-2-1)

  • mecze 1 – 8 kwietnia (sobota)
  • mecze 2 – 9 kwietnia (niedziela)
  • mecze 3 – 22 kwietnia (sobota)
  • mecze 4 – 23 kwietnia (niedziela