Bilety i karnety – sezon 2022/2023

Jedną z nowości przed nadchodzącym sezonem jest nowy system sprzedaży biletów i karnetów. Pragniemy więc ogłosić, iż partnerem PGE Spójni Stargard została firma Abilet, dzięki której bilety i karnety na spotkania rozgrywane w hali OSiR będziecie mogli wygodnie nabyć przez internet. Przygotowaliśmy również trzy wzory karnetów do wyboru i karnet z opcją wysyłki w specjalnym “pudełku kibica”, jako wyjątkową i limitowaną niespodziankę dla naszych fanów.

W środę 10 sierpnia 2022r. w systemie sprzedaży abilet.pl pojawi się możliwość zakupu karnetów na sezon 2022/2023 na spotkania domowe PGE Spójni w Stargardzie. Do Waszego wyboru przygotowaliśmy trzy unikatowe projekty graficzne karnetów. Więcej informacji na temat sprzedaży biletów i karnetów uzyskacie pod adresem mailowym: marketing@spojniastargard.com

Do 31 sierpnia 2022r. do godziny 12:00 obowiązuje prawo pierwokupu na zajmowane dotychczas miejsce dla posiadaczy karnetów na rozgrywki Energa Basket Ligi w sezonie 2021/2022. W przypadku braku zakupu do 1 września miejsca takie trafią do ogólnodostępnej sprzedaży.

 

Ceny karnetów na mecze PGE Spójni Stargard w sezonie 2022/2023:

👉Karnet normalny + wyjątkowy BOX kibica – 600 zł

👉Karnet normalny – 500 zł

👉Karnet ulgowy: Emeryci i renciści (bez Stargardzkiej Karty mieszkańca) – 400 zł

👉Karnet normalny + Stargardzka Karta Mieszkańca – 400 zł 

👉Karnet ulgowy: Emeryci i renciści z Stargardzką Kartą Mieszkańca – 320 zł

👉Karnet ulgowy: młodzież i studenci – 260 zł

Karnet obowiązuje na mecze rozgrywane w ramach rundy zasadniczej Energa basket Ligi w sezonie 2022/2023.

 

Karnet zostanie dostarczony na adres wskazany przez nabywcę przed pierwszym meczem ligowym w Stargardzie. Klub zastrzega sobie możliwość zmiany formy dostawy.

Jednocześnie, potwierdzenie zakupu karnetu wydane w punkcie sprzedaży lub przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze rozgrywek PGE Spójni Stargard w Energa Basket Lidze,  które ewentualnie odbędą się w hali OSiR Stargard przed terminem dostarczenia karnetu.

 

Wszelkie prawa do ulgi weryfikowane będą na wejściu do hali w oparciu o stosowne dokumenty, którymi są: w przypadku zniżki związanej z kartą mieszkańca jest to imienna Stargardzka Karta Mieszkańca, w przypadku emerytów i rencistów jest to odpowiednia legitymacja emeryta-rencisty, a w przypadku młodzież i studentów weryfikacja odbywa się na podstawie legitymacji studenckiej lub szkolnej.

 

Pierwokup dla posiadaczy karnetów w sezonie 2021/2022.

Dla wszystkich posiadaczy karnetu z sezonu 2021/2022 udostępniamy możliwość uzyskania kodu, który upoważni ich do zakupu biletów w przedsprzedaży na miejsca wcześniej zajmowane. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje odnośnie otrzymania kodu pierwokupu:

Posiadaczy karnetów z sezonu 2021/2022 prosimy o przesłanie chęci zgłoszenia otrzymania kodu pierwokupu pod adres e-mail: spojnia@abilet.pl

Zgłoszenie musi zawierać:

           👉 imię i nazwisko osoby, na którą zarejestrowany był karnet

           👉 sektor, rząd i miejsce, które było przypisane do karnetu

           👉 numer karnetu, zdjęcie karnetu

           👉 telefon oraz adres e-mail, na którą zarejestrowany był karnet

Po przesłaniu zgłoszenia i jego weryfikacji wraz z Klubem kod pierwokupu zostanie przesłany na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail. Kod ten posłuży jako kod pierwokupu w przypadku startu sprzedaży karnetów i biletów oraz pozwoli na zachowanie miejsca z poprzedniego sezonu. Kod pierwokupu przesłany przez firmę abilet będzie uprawniał do pierwszeństwa w zakupie biletów na spotkania ligowe. Jeden kod pierwokupu upoważnia do zakupu jednego biletu.

Wspierają nas:

Skip to content