Sponsor strategiczny

Polska Grupa Energetyczna

Bilety i karnety w sezonie 2023/2024

Karnety na sezon 2023/2024

W serwisie biletowym www.abilet.pl wystartowała sprzedaż karnetów na sezon 2023/2024 w wykonaniu koszykarzy PGE Spójni Stargard. Dla Waszej wygody przygotowaliśmy karnety na sezon zasadniczy Orlen Basket Ligi oraz karnet OPEN z możliwością uczestnictwa we WSZYSTKICH domowych spotkania w Stargardzie. Ponownie przygotowaliśmy również cztery wzory karnetów do wyboru oraz karnet z opcją wysyłki w specjalnym “pudełku kibica”, jako wyjątkową i limitowaną pamiątkę dla naszych fanów.

Do poniedziałku 21 sierpnia 2023r. (do godziny 12:00) obowiązuje prawo pierwokupu na zajmowane dotychczas miejsce dla posiadaczy karnetów na rozgrywki Orlen Basket Ligi w sezonie 2022/2023.

W przypadku braku zakupu do 21 sierpnia miejsca takie trafią do ogólnodostępnej sprzedaży.

Do wyboru macie dwa rodzaje karnetów:

Karnet OPEN

830,00 zł – karnet + BOX
730,00 zł – normalny
600,00 zł – normalny + Stargardzka Karta Mieszkańca
600,00 zł – ulgowy (emeryci i renciści bez Stargardzkiej Karty Mieszkańca)
430,00 – ulgowy (emeryci i renciści z Stargardzką Kartą Mieszkańca, osoby z orzeczoną niepełnosprawnością)
430,00 zł – ulgowy (młodzież i studenci)

Karnet obowiązuje na WSZYSTKIE mecze rozgrywane w hali OSiR w Stargardzie, czyli spotkania Orlen Basket Ligi w sezonie zasadniczym, rozgrywki FIBA EUROPE CUP, ewentualne spotkania Playoff 2024 oraz mecze sparingowe.

Karnet

650,00 zł – karnet + BOX
550,00 zł – normalny
450,00 zł – normalny + Stargardzka Karta Mieszkańca
450,00 zł – ulgowy (emeryci i renciści bez Stargardzkiej Karty Mieszkańca)
330,00 – ulgowy (emeryci i renciści z Stargardzką Kartą Mieszkańca, osoby z orzeczoną niepełnosprawnością)
330,00 zł – ulgowy (młodzież i studenci)

Karnet obowiązuje tylko na mecze rozgrywane w ramach rundy zasadniczej Orlen Basket Ligi w sezonie 2023/2024.

Wszelkie prawa do ulgi weryfikowane będą na wejściu do hali w oparciu o stosowne dokumenty, którymi są: w przypadku zniżki związanej z kartą mieszkańca jest to imienna Stargardzka Karta Mieszkańca, w przypadku emerytów i rencistów jest to odpowiednia legitymacja emeryta-rencisty, a w przypadku młodzieży i studentów weryfikacja odbywa się na podstawie legitymacji studenckiej lub szkolnej.

Dzieci, które w dniu meczu nie ukończyły 6 roku życia uprawnione są do wejścia do Hali za darmo, z zastrzeżeniem, że dziecko nie posiada prawa do własnego miejsca siedzącego, jego wejście do Hali możliwe jest wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej.

Karnet zostanie dostarczony na adres wskazany przez nabywcę przed pierwszym meczem ligowym w Stargardzie. Klub zastrzega sobie możliwość zmiany formy dostawy. Jednocześnie, potwierdzenie zakupu karnetu wydane w punkcie sprzedaży lub przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze, które ewentualnie odbędą się przed terminem dostarczenia karnetu.

DOSTAWA:
Do wyboru jest kilka opcji wysyłki: wysyłki paczkomatem lub kurierem (na koszt kibica), bezpłatny odbiór w Klubie lub dostawa ECO DELIVERY (dostawa karnetu w formie elektronicznej umożliwiająca dodanie do swoje Walletu w smartfonie zarówno w systemie IOS jak i Android).

KARNET ECO
Karnet ECO wybierzesz na etapie wyboru formy dostawy – wybierz ECO DELIVERY.
WAŻNE: Wybierając tę formę dostawy nie otrzymasz karnetu w formie plastikowej.

Więcej informacji na temat sprzedaży biletów i karnetów uzyskacie pod adresem mailowym: marketing@spojniastargard.com

Bilety w sezonie 2023/2024

Wspierają nas:

Skip to content