Najbliższe spotkanie:PGE Spójnia Stargard – Polski Cukier Toruń/22.11.2019 (piątek) 17:30/Hala OSiR Stargard

Blog Full Left Sidebar With Frame

Caption align here
21
Lis
2019

Czas podjeść trochę Polskiego Cukru

W dziewiątej serii spotkań Energa Basket Ligi PGE Spójnia Stargard zagra u siebie z Polskim Cukrem Toruń.
Read More
17
Lis
2019

PGE Spójnia wygrywa! Udany debiut trenera Winnickiego

PGE Spójnia Stargard, w debiucie trenera Jacka Winnickiego, pokonała BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 80:66. To pierwsze zwycięstwo naszego zespołu u siebie. W ósmej kolejce Energa Basket Ligi graliśmy dzisiaj w Stargardzie z BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski. Pierwsza kwarta była wyrównana. PGE Spójnia uzyskiwała kilkupunktową przewagę, ale goście ją niwelowali. To nie była ofensywna kwarta. Gospodarze oddali cztery rzuty trzypunktowe, wszystkie niecelne. Goście trafili jedną trójkę na cztery próby....
Read More
16
Lis
2019

Jacek Winnicki zadebiutuje w PGE Spójni

Przed nami czwarty mecz PGE Spójni Stargard we własnej hali. W roli trenera stargardzkiego zespołu zadebiutuje Jacek Winnicki.
Read More
13
Lis
2019

Jacek Winnicki nowym trenerem PGE Spójni Stargard

Informujemy, że nowym trenerem PGE Spójni Stargard został Jacek Winnicki, który zadebiutuje w tej roli już podczas najbliższego meczu z BM Slam Stal Ostrów Wlkp. Asystentem trenera pozostaje Maciej Raczyński. Witamy i życzymy samych sukcesów.
Read More
12
Lis
2019

Kontrakt z trenerem Kamilem Piechuckim został rozwiązany

Zarząd informuje, że z dniem dzisiejszym za porozumieniem stron rozwiązany został kontrakt z trenerem Kamilem Piechuckim. Jednocześnie informujemy, że nazwisko nowego szkoleniowca będzie podane w najbliższym możliwym czasie. Dziękujemy Kamilowi za dotychczasową współpracę i życzymy sukcesów.
Read More
1 2 3 158