Drugi raz przegrywamy z Astorią

Po dwóch pierwszych kwartach nikt na hali w Stargardzie nie myślał, że Spójnia może ten mecz przegrać. Na przerwę w meczu biało-bordowi schodzili przy wyniku 44:33. W drugiej części meczu Astoria Bydgoszcz odrobiła straty i potrafiła wygrać to spotkanie wynikiem 68:75. Straciliśmy prowadzenie w 35 minucie meczu.Nasze próby w ostatnich minutach na zmianę wyniku zakończyły się niepowodzeniem.

Zagraliśmy na 38% skutecznosci z gry. Za dwa punkty trafialiśmy co drugi rzut, ale za trzy punkty trafilismy 7 z 30 wykonanych. Słabo też zagraliśmy pod tablicami. Zebraliśmy piłki w sumie 40 razy w przeciwieństwie do Astorii, która zrobiła to o 7 razy więcej.

W naszym zespole Łukasz Pacocha zdobył 20 pkt, a Hubert Pabian osiągnął double-double /16 pkt i 12 zb/. Damian Pieloch rzucił 10pkt, a Karol Pytyś 11. Tą przegraną straciliśmy również 7 pozycję w tabeli. Astoria zajęła nasze miejsce spychając nas na 8 miejsce. Następne spotkanie biało-bordowi rozegrają dopiero 23 stycznia.