Dziękujemy za wsparcie!

Dziękujemy Polskiej Grupie Energetycznej Grupa PGE, Prezesowi Ryszardowi Wasiłkowi wraz ze swoimi współpracownikami za piękną naszą współpracę z wielkimi nadziejami na przyszłość. Dziękujemy Prezydentowi Miasta Stargard – pod szczęśliwą gwiazdą Rafałowi Zającowi za owocną pomoc nie tylko finansową, ale również mentalną, które dawały nam wielką siłę w chwilach zwątpienia.

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom, spółkom miejskim oraz firmom Netto Polska, Asprod – Piekarnia i Cukiernia, Radiometer, Lomar1 Ubezpieczenia, ArtProjekt , Metalik Stargard, Tess, Biuro rachunkowe A. Dymitruk, Atimax – Mariusz Hewiński, STARGUM, Spalding, Olimp Sport Nutrition, Selenka Wieniec Zdrój. Mamy świadomość, że w tych czasach będzie Wam bardzo ciężko, ale z całego serca wierzymy, że szybko świat wróci do normalności, a Wy wrócicie na swoje biznesowe tory. I my również będziemy robić wszystko i dlatego dzisiaj mówimy Wam: DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM SEZONIE

Zarząd Spółki Spójnia Stargard Sportowa SA
Paweł Ksiądz, Tadeusz Gutowski

Ps. I jeszcze jedne podziękowania. Jak wiecie, nasz Hotel 104 w tym trudnym czasie jest przeznaczony dla osób wracających z zagranicy do odbycia tzw. kwarantanny zbiorowej. W tym miejscu chcielibyśmy szczególnie podziękować obsłudze hotelu, która pomimo niekomfortowych warunków, obaw o swoje i bliskich zdrowie nie poddaje się i nadal profesjonalnie wypełnia swoje zadania.
Doceniamy Wasze poświęcenie! Damy radę!

Wspierają nas:

Skip to content