Dziś sporo emocji na #SuzukiPucharPolski

Dziś czeka nas bardzo emocjonujący dzień w ramach turnieju #SusukiPucharPolski!!!

O 17:30 nasz najbardziej energetyczny zawodnik Nicka Faust weźmie udział w Lotto Konkursie Wsadów.
Z przykrością informujemy, że Nick Faust nie weźmie udziału w dzisiejszym Lotto Konkursie Wsadów. We wczorajszym meczu doznał lekkiego urazu i nasz sztab medyczny aktualnie ciężko pracuje z zawodnikiem aby mógł on wystąpić w wieczornym półfinale w jak najlepszej dyspozycji. Nick bardzo chce pomóc drużynie i zagra w meczu z Treflem Sopot pomimo tego, że będzie na lekach przeciwbólowych.

Pół godziny później bo o 18:00 Raymond Cowels III będzie reprezentował biało-bordowych w konkursie Aerowatch Konkurs Rzutów za 3 punkty!!

Wisienką na torcie będzie mecz półfinałowy z Treflem Sopot, który ma się rozpocząć o 19:00.

Drużyna Trefla wczoraj zupełnie rozbiła Legię Warszawa pokonując ją 92:56. Najskuteczniejszym zawodnikiem sopocian był T.J. Haws zdobywając dla Trefla 21 punktów.  Podopieczni Marcina Stefańskiego ostatnio grają w kratkę dobre mecze zakończone zwycięstwami przeplatają duża słabszą dyspozycją przegrywając często z niżej notowanymi rywalami. Biało-bordowi wyjazdowy mecz z Treflem Sopot przegrali 91:81, w Stargardzie jednak udanie się zrewanżowaliśmy wygrywając zdecydowanie 83:63. Zwycięzca dzisiejszego spotkania wejdzie do FINAŁU Suzuki Pucharu Polski, gdzie zmierzy się z wygranym pary Enea Zastal Zielona Góra – Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski

Transmisje ze wszystkich dzisiejszych zmagań odbędą się na kanale Polsat Sport NEWS oraz na platformie ipla.tv.