Dziś walczymy w ćwierćfinale Suzuki Pucharu Polski

Już dziś o godzinie 20:30 w Hali MOSiR Globus w Lublinie powalczymy z drużyną WKS Śląska Wrocław o wejście do półfinału Suzuki Pucharu Polski.

Trójkolorowi zajmują aktualnie drugie miejsce w tabeli Energia Basket Ligi z bilansem 17 zwycięstw i 8 porażek. Nasze tego sezonowe boje dwukrotnie po dramatycznych końcówkach, jednym punktem,  wygrali zawodnicy ze Śląska. Mecz we Stargardzie przegraliśmy 73:74 , natomiast we Wrocławiu po dogrywce 95:94.  WKS swoje ostatnie spotkanie ligowe przegrał dość zdecydowanie z Hydrotruckiem Radom 97:75 grając jednak bez dwóch podstawowych zawodników Bena McCauleya i Ivana Ramljaka. Występ obu zawodników w dzisiejszym meczu jest nadal niepewny.

Turnieje pucharowe rządzą się swoimi prawami, a my po dwóch minimalnych przegranych mamy trzecią szansę w tym sezonie na pokonanie Wrocławian, a jak mówi przysłowie “Do trzech razy sztuka”!

Transmisja ze spotkanie już dziś od 20:30 na kanale Polsat Sport Extra lub internetowej platformie ipla.tv

W przypadku naszego zwycięstwa w sobotę 13.02 o godzinie 19:00 zmierzymy się w półfinale ze zwycięzcą meczu  Legią Warszawa z Treflem Sopot.

W ramach #SuzukiPucharPolski wystąpią także nasi zawodnicy:

  •  Nick Faust w LOTTO Konkurs Wsadów, który odbędzie się w sobotę 13 lutego pomiędzy półfinałami Suzuki Pucharu Polski. Transmisja ok. godz. 17:30 w Polsat Sport News.
  • Raymond Cowels III w Aerowatch Konkursie Rzutów za 3 Punkty! Transmisja w sobotę 13 lutego pomiędzy półfinałami Suzuki Pucharu Polski. Początek transmisji w Polsat Sport News ok. godz. 18:00.

Wspierają nas:

Skip to content