Sponsor strategiczny

Polska Grupa Energetyczna

„KIBICU ! CHODŹ NA MECZE !!!”

W odpowiedzi na duże zainteresowanie stałych i wiernych Kibiców Zarząd Klubu Sportowego SPÓJNIA Stargard S.A. przedstawia zasady zakupu karnetów i biletów na mecze Energa Basket Ligi, rozgrywane w Stargardzie, w Hali OSiR przy ul. Pierwszej Brygady 1. Sprzedaż karnetów na cały sezon ruszy 7 września od godziny 9.00 i prowadzona będzie w siedzibie Klubu ( adres j.w.). Poza standardowymi wejściówkami na cały sezon proponowane są pakiety rodzinne (korzystnie skalkulowane…) oraz pakiety grupowe ( powyżej 10 osób), których zakup niesie ze sobą znaczący upust. Karnety sprzedawane będą na , oczywiście, gwarantowane i numerowane miejsca siedzące.

Ceny biletów, których sprzedaż prowadzona będzie bezpośrednio przed meczem także są przystępne i obliczone na jak najliczniejszą  frekwencję stargardzkich kibiców na meczach ekstraklasy PLK. Wstęp wolny dla dzieci, niedrogie bilety ulgowe, symboliczne opłaty dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, czy wreszcie pakiety rodzinne zachęcające do przeżywania emocji sportowych rodziców wraz z pociechami – to atrakcyjne i niedrogie propozycje.

NOWOŚĆ – BILET. PAX ! Do 10 września zostaną podane także zasady możliwości zakupu biletu w przedsprzedaży internetowej.

Wspierają nas:

Skip to content