Komunikat przed meczem z MKS Dąbrowa Górnicza

Szanowni kibice,
W związku ze zwiększoną liczbą zakażeń na terenie woj. zachodniopomorskiego, w tym w powiecie stargardzkim oraz wytycznymi PLK, jesteśmy zmuszeni do wprowadzenia dodatkowych obostrzeń.
Dla dobra nas wszystkich zdecydowaliśmy się na zmianę ilości osób na tzw. starej trybunie. Z obserwacji wynika, że zagęszczenie na tej trybunie jest o wiele większe niż z drugiej strony boiska. Pomimo dostosowania ilości kibiców do 50% pojemności hali do klubu spływają wątpliwości czy na pewno jest to przestrzegane. Wiemy, że te uwagi wynikają z faktu telewizyjnej ekspozycji starej trybuny, a różnica w zagęszczeniu jest znacząca, co przedstawiają poniższe zdjęcia.
Dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie dodatkowego ograniczenia ilości kibiców na tzw. starej trybunie do pierwszych 200 osób , którzy pojawią się w hali + Klub Kibica. Ze względu na brak łączności trybun, pozostali kibice zostaną skierowani na nową trybunę wejściem od ul. Ceglanej. Kibice na nowej trybunie siadają na swoich miejscach karnetowanych. Kibice, którzy przejdą ze starej trybuny na nową, zajmują wolne miejsca z zachowaniem dystansu społecznego.
Najważniejszym aspektem będzie dystans społeczny i zajmowanie co drugiego miejsca na obu trybunach. Prosimy o zrozumienie, gdyż brak przestrzegania powyższych zasad może spowodować zamknięcie hali dla publiczności i dotkliwe kary finansowe ze strony służb sanitarnych.

[hybrid_gallery_grid ids=”27523,27524″ layout=”grid” metro_style=”1″ size=”equal” ratio_w=”1″ ratio_h=”1″ cols=”3″ rowheight=”240″ max_rowheight=”-1″ lastrow=”nojustify” gap_x=”10″ gap_y=”10″ formats=”false” color=”#b90000″ img_hover=”false” img_filter=”false” style=”1″ meta_title=”false” meta_descr=”false” click_action=”lb” link_tg=”same” buttons=”false” lightbox=”mp” pagination=”false” pg_type=”more” pg_ajax=”false” pg_posts=”10″ filter=”false” animation=”fadeInUp” preloader=”1″ loader_delay=”300″ ct_w_vl=”100″ ct_w_un=”pc” ct_align=”none” custom_class=”” custom_id=”” res=”{#1024#:{#w#:#auto#,#w_vl#:#100#,#w_un#:#pc#,#cols#:#auto#,#align#:#auto#},#800#:{#w#:#auto#,#w_vl#:#100#,#w_un#:#pc#,#cols#:#auto#,#align#:#auto#},#768#:{#w#:#auto#,#w_vl#:#100#,#w_un#:#pc#,#cols#:#auto#,#align#:#auto#},#600#:{#w#:#auto#,#w_vl#:#100#,#w_un#:#pc#,#cols#:#auto#,#align#:#auto#},#480#:{#w#:#auto#,#w_vl#:#100#,#w_un#:#pc#,#cols#:#auto#,#align#:#auto#}}”]

Wspierają nas:

Skip to content