KSK Noteć wygrywa w Inowrocławiu

W meczu o I miejsce w XVIII Turnieju Koszykówki Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Inowrocławia Spójnia przegrała z gospodarzem KSK Noteć Inowrocław 60-76. Dla Spójni punkty zdobyli: Pieloch-19, Pacocha-10, Raczyński-9, Koziorowicz-7, Wróblewski-4, Bodych-3, Soczewski-3, Bigus-3, Berdzik-2, Stachowiak-0, Stefanowicz-0, Pytyś-0.
W pierwszym dniu turnieju nasz zespół wygrał z Domino Inowrocław 75 – 52. Najlepiej punktowali: Pieloch -15 pkt / 5 za 3 / Pacocha-11, Bigus-10, Raczyński-9, Soczewski-7, Pytyś-7, Bodych P.-7, Stachowiak-5, Koziorowicz-4.

Trener w rozmowie telefonicznej przekazał, że jest zadowolony z gry wszystkich swoich podopiecznych. Zespół zagrał zdecydowanie i pewnie. Każdy z zawodników Spójni miał szansę zagrać w tym turnieju. Jest dużo wniosków i materiału do analizy. Jest to ważne w czasie przygotowań do sezonu.

MVP turnieju wybrano Daniela Korólczyka z KSK Noteć. Indywidualne wyróżnienia za najlepszych zawodników swoich zespołów otrzymali Karol Michałek z KSK Noteć, Marcin Majer z Domino, Zbigniew Malinowski z AZS UMK Toruń oraz Damian Pieloch ze naszego zespołu.

Galeria zdjęć z turnieju – www.inowrocław.info

II galeria zdjęć z turnieju – www.inianie.pl

III galeria zdjęć z turnieju – www.ki24.info

Wspierają nas:

Skip to content