Minimalna przegrana po walce

Z ostatniego w tym roku spotkania wracamy z 1 punktem, ale tak przegrać to jak wygrać. Walka kosz za kosz z 7 drużyną tabeli, bez lekko kontuzjowanego Marcina Dymały, na pewno podobała się kibicom, choć w końcówce zawodnicy ponownie zafundowali horror i wynik spotkania był niepewny do ostatniej sekundy. Rewelacyjne zawody rozegrali Norbertas Giga (22pkt i 8 zb przy skuteczności z gry blisko 77%) oraz Shane Richards (19 pkt). Dobrą zmianę dał ponownie Dawid Bręk dokładając 11 pkt w tym bardzo ważne za 3 pkt utrzymujące wynik na korzyść Spójni. Słabsze zawody rozegrał mocno pilnowany Anthony Hickey, ale i tak rozdał 8 asyst i rzucił 9 pkt.
Na trybunach w Starogardzie pojawiła się również bardzo liczna grupa kibiców ze Stargardu, która przez cały mecz mocno dopingowała naszą drużynę. dziękujemy bardzo!!!

Punktowali dla Spójni: Norbertas Giga 22, Shane Richards 19, Dawid Bręk 11, Piotr Pamuła 11, Anthony Hickey 9, Hubert Pabian 9, Marcel Wilczek 5, Wojciech Fraś 4, Nick Madray 0, Maciej Raczyński 0.