Minimalna przegrana po walce

Z ostatniego w tym roku spotkania wracamy z 1 punktem, ale tak przegrać to jak wygrać. Walka kosz za kosz z 7 drużyną tabeli, bez lekko kontuzjowanego Marcina Dymały, na pewno podobała się kibicom, choć w końcówce zawodnicy ponownie zafundowali horror i wynik spotkania był niepewny do ostatniej sekundy. Rewelacyjne zawody rozegrali Norbertas Giga (22pkt i 8 zb przy skuteczności z gry blisko 77%) oraz Shane Richards (19 pkt). Dobrą zmianę dał ponownie Dawid Bręk dokładając 11 pkt w tym bardzo ważne za 3 pkt utrzymujące wynik na korzyść Spójni. Słabsze zawody rozegrał mocno pilnowany Anthony Hickey, ale i tak rozdał 8 asyst i rzucił 9 pkt.
Na trybunach w Starogardzie pojawiła się również bardzo liczna grupa kibiców ze Stargardu, która przez cały mecz mocno dopingowała naszą drużynę. dziękujemy bardzo!!!

Punktowali dla Spójni: Norbertas Giga 22, Shane Richards 19, Dawid Bręk 11, Piotr Pamuła 11, Anthony Hickey 9, Hubert Pabian 9, Marcel Wilczek 5, Wojciech Fraś 4, Nick Madray 0, Maciej Raczyński 0.

Wspierają nas: