Nagłośnienie hali może być nowe. Głosowanie trwa!

Rozpoczęło się głosowanie na projekty zgłoszone do V edycji Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego. Wśród kilkudziesięciu pomysłów, nie brakuje tych dotyczących obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji. Priorytetem wydaje się być modernizacja nagłośnienia w stargardzkiej hali.
Głosować może każdy mieszkaniec Stargardu, który ukończył 16 lat (urodzony najpóźniej 9 czerwca 2001 roku). Zagłosować można tylko jeden raz – internetowo za pośrednictwem strony www.stargard.pl albo w formie papierowej na formularzach zamieszczonych w majowym wydania „SIS” lub pobranych z Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego przy ul. Czarnieckiego 17.

Zarówno w Urzędzie Miejskim przy ul. Czarnieckiego, jak i w Ratuszu na Starówce są wystawione urny, do których należy wrzucać głosy. Można to robić od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Oczywiście głosować można też wysyłając wypełnione formularze za pośrednictwem poczty.

Uprawniony mieszkaniec danego obszaru wybiera maksymalnie trzy propozycje i oddaje na nie głos poprzez postawienie przy nich znaku „X”. Głosujący może też zagłosować na dwa projekty ze swojego obszaru zamieszkania i jeden tzw. „złoty głos” – na projekt z pozostałych rejonów miasta. W przypadku „złotego głosu” należy wpisać w formularzu numer obszaru, którego dotyczy projekt i jego nazwę. Głosować można do 9 czerwca, do północy.

OSiR gorąco zachęca do oddawania swoich głosów na projekty związane z funkcjonowaniem obiektów sportowych. Pan Piotr Bojarski zgłosił, jako jeden z nich, modernizację nagłośnienia w hali przy ul,. Pierwszej Brygady. Obecny system nagłośnienia jest w fatalnym stanie, co uniemożliwia prowadzenie i organizowanie w profesjonalnym sposób imprez sportowych oraz meczów ligowych. Projekt dotyczy obszaru nr 2 (os. Chopina), a wykonanie wyniesie około 150 tys. zł. W tym samym obszarze zgłoszono też m.in. projekt dotyczący montażu piłko chwytów za trybuną na euroboisku – niezbędne z uwagi na sąsiadujące z obiektem ogrody działkowe.

Poniżej do pobrania karta do głosowania. Pamiętajmy, aby oddawać swoje typy według wskazanej instrukcji.

Obszar 1 Obszar 2Obszar 2 Obszar 3Obszar 3  Obszar 4  Obszar 5  Obszar 6

 

Wspierają nas:

Skip to content