PGE SPÓJNIA STARGARD W NAJLEPSZEJ 8 MISTRZOSTW POLSKI W RADOMIU!

W dniach 9-13 września bierzemy udział w Mistrzostwach Polski U14 w Radomiu!.

Wygrywamy w pierwszym naszym spotkaniu z TKM Włocławek 90-77.  Zagraliśmy przez większość spotkania bardzo konsekwentnie i agresywnie w obronie, do pełni szczęścia zabrakło lepszej skuteczności w rzutach spod kosza! Na uwagę zasługuje również fakt, że 13 z 14 zawodników którzy wystąpili w spotkaniu zapisało na swoim koncie zdobycze punktowe.

Nasz zespół, po kolejnych dwóch fantastycznych wygranych, melduje się w najlepszej 16 w Polsce! Po porannym zwycięstwie z UKS Niemodlin, przyszedł czas na bój z Basketem Poznań. W tym bardzo zaciętym i emocjonującym meczu nasz zespół  zachował więcej zimnej krwi i to my wychodzimy z pierwszego miejsca w grupie, trafiając w 1/8 na przeciwnika z drugiego miejsca w grupie A – MKK Basket Gorzów.

Tym samym już dzisiaj zrealizowaliśmy plan minimum, powtarzając sukces z zeszłego sezonu z rocznikiem 2005, w składzie którego znajdowała się cześć obecnie grających zawodników, czyli miejsce w najlepszej 16 w kraju. To pokazuje, że już na stałe zadomowiliśmy się w czołówce w Polsce w młodzieżowym baskecie!

Nie zwalniany tempa i wygrywamy kolejny mistrzowski mecz. Tym razem pokonaliśmy MKK Gorzów 82-58. Pierwszej połowy niestety nie możemy zaliczyć do udanych, zaś kolejna odsłona w naszym wykonaniu to ponownie pokaz najlepszej koszykówki jaka jesteśmy w stanie obecnie zagrać! Wspaniałe zespołowe akcje, dobre dzielenie się piłka, obrona z wielkim zaangażowaniem i zasłużone zwycięstwo w końcowym rozrachunku!

PGE SPÓJNIA STARGARD W NAJLEPSZEJ 8 MISTRZOSTW POLSKI!

O godz. 17 mecz o wejście do najlepszej czwórki z Grójcem! W obecnej dyspozycji żadnej rywal nam niestraszny!!!