Przyspieszone spotkanie 24 kolejki

Przed nami przyspieszona wyjazdowa kolejka. Spotkanie rozegramy w województwie wielkopolskim w pięknym mieście Leszno. Gospodarzem 24 kolejki będzie zespół Jamalex Polonia 1912. Spotkanie rozegramy już w piątek – 24 lutego o godz. 19:30 w miejskiej hali Trapez.

Nasz najbliższy przeciwnik obecnie zajmuje 7 pozycję w tabeli z dorobkiem 14 zwycięstw i 9 porażek. Na swoim parkiecie koszykarze z Leszna wygrali w tym sezonie 9 razy i 2 spotkania przegrali. Patrząc się na ten bilans jedziemy walczyć o ligowe punkty na niełatwy teren. W zapowiedzi Polonii czytamy, że poprzez pryzmat niewielkiej przegranej z I rundy w Stargardzie wiążą oni wielkie nadzieje na swoje zwycięstwo. Przypomnijmy, spotkanie 9 kolejki z dnia 12.11.2016 na hali OSiR pomiędzy Spójnią a Polonią wygrał nasz zespół wynikiem 79:70.

Jedziemy walczyć o punkt i zwycięstwo, z dobrym nastawieniem i bagażem ostatnich dwóch wygranych kolejek. Na tą chwilę brak zapowiedzi transmisji w internecie.  Pozostaje nam obserwacja meczu w przekazie PZKosz.

Wspierają nas:

Skip to content