Ruszyła sprzedaż karnetów na sezon 22/23

🎫 | W systemie sprzedaży www.spojnia.abilet.pl wystartowała sprzedaż karnetów PGE Spójni Stargard w sezonie 2022/2023.
✅ Do 31 sierpnia 2022r. do godziny 12:00 obowiązuje prawo pierwokupu na zajmowane dotychczas miejsce dla posiadaczy karnetów na rozgrywki Energa Basket Ligi w sezonie 2021/2022. W przypadku braku zakupu do 1 września miejsca takie trafią do ogólnodostępnej sprzedaży.
⚠️ Bardzo prosimy przy wyborze miejsc zwrócić szczególną uwagę na rząd i numer miejsca w systemie abilet.pl, który powinien pokrywać się z dotychczasowym oznaczeniem Państwa miejsca na karnecie z poprzedniego sezonu.
Ceny karnetów na mecze PGE Spójni Stargard w sezonie 2022/2023:
🎁 Normalny + wyjątkowy BOX kibica – 600 zł
🎫 Normalny – 500 zł
🎫 Ulgowy: Emeryci i renciści (bez Stargardzkiej Karty mieszkańca) – 400 zł
🎫 Normalny + Stargardzka Karta Mieszkańca – 400 zł
🎫 Ulgowy: Emeryci i renciści z Stargardzką Kartą Mieszkańca – 330 zł
🎫 Ulgowy: młodzież i studenci – 260 zł
Karnet obowiązuje na mecze rozgrywane w ramach rundy zasadniczej Energa Basket Ligi w sezonie 2022/2023 i zostanie dostarczony na adres wskazany przez nabywcę przed pierwszym meczem ligowym w Stargardzie. Klub zastrzega sobie możliwość zmiany formy dostawy. Jednocześnie, potwierdzenie zakupu karnetu wydane w punkcie sprzedaży lub przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze rozgrywek PGE Spójni Stargard w Energa Basket Lidze, które ewentualnie odbędą się w hali OSiR Stargard przed terminem dostarczenia karnetu.
Wszelkie prawa do ulgi weryfikowane będą na wejściu do hali w oparciu o stosowne dokumenty, którymi są: w przypadku zniżki związanej z kartą mieszkańca jest to imienna Stargardzka Karta Mieszkańca, w przypadku emerytów i rencistów jest to odpowiednia legitymacja emeryta-rencisty, a w przypadku młodzież i studentów na podstawie legitymacji studenckiej lub szkolnej.
____________________________________
Dla wszystkich posiadaczy karnetu z sezonu 2021/2022 udostępniamy możliwość uzyskania kodu, który upoważni ich do zakupu karnetów w przedsprzedaży na miejsca wcześniej zajmowane. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje odnośnie otrzymania kodu pierwokupu:
✅ Posiadaczy karnetów z sezonu 2021/2022 prosimy o przesłanie chęci zgłoszenia otrzymania kodu pierwokupu pod adres e-mail: spojnia@abilet.pl
✅ Zgłoszenie musi zawierać:
– imię i nazwisko osoby, na którą zarejestrowany był karnet
– sektor, rząd i miejsce, które było przypisane do karnetu
– numer karnetu, zdjęcie karnetu
– telefon oraz adres e-mail, na którą zarejestrowany był karnet
✅ Po przesłaniu zgłoszenia i jego weryfikacji wraz z Klubem kod pierwokupu zostanie przesłany na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail. Kod ten posłuży jako kod pierwokupu w przypadku startu sprzedaży karnetów oraz pozwoli na zachowanie miejsca z poprzedniego sezonu.

Wspierają nas:

Skip to content