Siatkarki Spójni w półfinałach 2 ligi

Nasze panie siatkarki pozazdrościły chyba koszykarzom i też zameldowały się w półfinałach swojej ligi. Dzisiaj w Poznaniu wygrały trzecie spotkanie z siatkarkami UKS ZSMS 3:0. Poszczególne sety kończyły się wynikiem: S:P – 25:14 ; 25:15 ; 25:18. Wygrana trzech spotkań w półfinałach swojej grupy dał naszym paniom awans do półfinałów całej ligi.

Turnieje półfinałowe rozegrane zostaną w terminie: 11-13.05.2018

Dwa pierwsze miejsca w poszczególnych grupach po zakończeniu II fazy play off rozegrają turnieje półfinałowe mające na celu wyłonienie dwóch najlepszych zespołów, które awansują do Turnieju Finałowego. Zostaną rozegrane dwa turnieje półfinałowe zgodnie z poniższym podziałem.

  • I turniej: zwycięzca grupy 1, druga drużyna grupy 1, zwycięzca grupy 3,  druga drużyna grupy 3
  • II turniej: zwycięzca grupy 2, druga drużyna grupy 2, zwycięzca grupy 4,   druga drużyna grupy 4

Turnieje zostaną rozegrany systemem „każdy z każdym” zgodnie z tabelą Bergera, gospodarz rozgrywa w pierwszym dniu turnieju pierwszy mecz, w drugim i trzecim dniu turnieju drugi mecz. Rozstawienie zespołów zostanie podane w komunikacie PZPS.

Miejsce rozegrania turnieju zostanie wyłonione w drodze konkursu ofert złożonych przez zainteresowanych, wyrażających chęć organizacji Turnieju. W przypadku braku ofert, gospodarz zostanie wyłoniony w drodze losowania.

Koszt sędziów zostanie podzielony na wszystkie uczestniczące zespoły.

 

Wspierają nas:

Skip to content