Sponsor strategiczny

Polska Grupa Energetyczna

Spójnia Biznes Klub

Wspólnie do wyznaczonych celów!

Szanowni Państwo, w maju 2018 po 14 latach nasza drużyna wróciła do najwyższej klasy rozgrywek. Aby w nich wystąpić musieliśmy założyć nowy podmiot Sportową Spółkę Akcyjną. Widzę duży potencjał rozwojowy tej organizacji. Chciałbym dążyć do budowy silnej stargardzkiej marki, która wykracza poza sport i angażuje społeczność nie tylko miasta ale i całego regionu.
Proponuję Wam włączenie się w ten ekscytujący projekt. Oferujemy konkretne świadczenia marketingowe, które mogą służyć rozwojowi Waszych firm – promocji, budowania relacji, pozyskiwania wartościowych kontaktów czy kreowania wizerunku.

Zapraszam do współpracy!

Oferta Spójnia Biznes Klub:
[download id=”26262″]

Deklaracja przystąpienia do Klubu: 
[download id=”26231″]

Regulamin Spójnia Biznes Klub: 
[download id=”26234″]

W przypadku chęci dołączenia do Spójnia Biznes Klub prosimy o kontakt:
e-mail: marketing@spojniastargard.com

Pakiety

Deklarowane uczestnictwo minimum 12 miesięcy,
Wpisowe: 0 zł dla założycieli (lipiec-sierpień 2020), później 200 zł, wypowiedzenie jednomiesięczne przez członka lub brak wypowiedzenia – deklaracja wsparcia na kolejny sezon.
W każdym czasie po dobrowolnej deklaracji członka jest możliwość uzyskania tytularnego członka klubu Spójnia Biznes Klub poprzez podpisanie umowy sponsorskiej zgodnie z zasadami zawartymi w osobnej ofercie sponsorskiej klubu Spójnia Stargard SSA

Klubowicze

Wspierają nas:

Skip to content