Spójnia Stargard – Śląsk Wrocław – jak typują bukmacherzy?

W 25. kolejce Orlen Basket Ligi, Spójnia Stargard podejmie Śląsk Wrocław. Mecz odbędzie się 23 marca 2024 roku o godzinie 14:30 w Hali Miejskiej w Stargardzie. To spotkanie zapowiada się jako emocjonujący pojedynek między drużyną, która zajmuje 5. miejsce w tabeli i walczy o najwyższe cele, a zespołem plasującym się na 11. pozycji.

Analiza zespołów
Spójnia Stargard, pokazując zmienną formę w ostatnich meczach, będzie chciała wykorzystać atut własnego boiska, aby zdobyć cenne punkty. Ostatnie spotkanie przed kilkoma dniami to wygrana z GTK Gliwice 86:76, wcześniej porażka 83:93 z MKS Dąbrowa Górnicza i zwycięstwo 77:56 z Sokołem Łańcut. Biorąc pod uwagę jednak tylko mecze domowe, zespół gospodarzy przegrał tylko 1 z ostatnich 7 spotkań. Spójnia będzie chciała kontynuować swoją dobrą passę na własnym korcie, aby umocnić się w górnej części tabeli.

Śląsk Wrocław, mimo niższej pozycji w tabeli, pokazał, że potrafi rywalizować z najlepszymi, co potwierdza ich forma w ostatnich meczach i seria 4 zwycięstw z zespołami Czarni Słupsk, Dziki Warszawa, Zastal Zielona Góra czy Start Lublin. Drużyna z Wrocławia charakteryzuje się dobrze zorganizowaną grą obronną i skutecznymi akcjami pod koszem. Czy Śląsk będzie w stanie zaprezentować się równie dobrze na trudnym terenie i utrzymać swoją pasję?

Bezpośrednie starcia
Mecze między Spójnią Stargard a Śląskiem Wrocław zawsze są pełne emocji i rywalizacji. Historia tych spotkań jest bogata w zacięte pojedynki, co czyni nadchodzące spotkanie niezwykle interesującym. Oba zespoły od lat grają w Orlen Basket Lidze, dzięki czemu mają okazję mierzyć się regularnie – minimum 2 razy w roku. W ostatnich trzech latach Spójnia ze Śląskiem mierzyła się sześciokrotnie i bilans wynosi 3:3. W zeszłym roku 14 stycznia w Stargardzie gospodarze wygrali 81:79, a 22 listopada na Hali Stulecia we Wrocławiu, Śląsk wygrał 75:69.

Spotkanie Spójnia Stargard – Śląsk Wrocław możesz obstawiać w Betcris
Masz swojego faworyta do zwycięstwa w tym spotkaniu? Jeśli tak, możesz go obstawić w Betcris, który jest partnerem tego wydarzenia. W ofercie tego legalnego bukmachera znajdziesz możliwość obstawiania wydarzeń z wielu dyscyplin na całym świecie. W ofercie bukmachera nie brakuje też zakładów na mecze Orlen Basket Ligi, NBA i innych koszykarskich rozgrywek. Miej jednak na uwadze, że zakłady bukmacherskie to gra hazardowa, która wiąże się z podejmowaniem ryzyka, graj więc rozsądnie i odpowiedzialnie.

Betcris oferuje bogatą ofertę bonusów i promocji bukmacherskich w swojej ofercie, skierowaną do graczy. Dla nowo zarejestrowanych użytkowników szczególnie atrakcyjny będzie bonus powitalny, który umożliwia zdobycie darmowych zakładów do kwoty 1400 PLN!

Wspierają nas:

Skip to content