Spójnia wygrywa – podsumowanie drugiego dnia turnieju

Podsumujmy drugi dzień turnieju finałowego o awans do II ligi piłki siatkowej.
W pierwszym dzisiejszym spotkaniu AZS Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław przegrał z UKS Marba Sędziszów 2:3. Poszczególne sety / Wrocław : Sędziszów/ 25:23; 20:25; 21:25; 25:18; 17:19.

W drugim spotkaniu nasze siatkarki gładko pokonały OTPS Nike Ostrołęka 3:0. W setach /Stargard – Ostrołęka/ 25:14; 25:13; 25:18.
Jutrzejszy dzień będzie rozstrzygający. Pierwsze spotkanie, które rozpocznie się godz. 11.00 – OTPS Nike Ostrołęka – AZS Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław będzie meczem o trzecie miejsce.

Mecz finałowy i decydujący w tym turnieju UKS Marba Sędziszów – Spójnia Stargard rozpocznie się o godzinie 14:00. Zwycięska drużyna z tego spotkania bierze wszystko – pierwsze miejsce w turnieju i awans do drugiej ligi. To chyba najważniejszy mecz tego sezonu dla naszych biało-bordowych pań.
Nikogo nie może zabraknąć na hali OSiR w ten ważny dzień dla siatkarek Spójni. Potrzebny jest doping i wsparcie naszych pań. Przyjdźmy wszyscy i zdopingujmy nasz zespół. Pomóżmy biało-bordowym siatkarkom wejść do drugiej ligi. Zapraszamy, wstęp wolny.

Wspierają nas:

Skip to content