Sukcesy naszych młodych zawodników

10 maja nasi młodzi zawodnicy (rocznik 2010), podopieczni trenera Przemysława Mardosiewicza, w poniedziałek pokonali Majbasket Szczecin i tym samym zdobyli Mistrzostwo Województwa Zachodniopomorskiego.

W dniach od 14-16 maja podopieczni Michała Trypucia wywalczyli awans do Półfinałów Mistrzostw Polski U15 i już teraz melduje się w pierwszej 16 najlepszych drużyn w Polsce w tej kategorii wiekowej!

Także od 14 do 16 maja młodzi zawodnicy pod wodzą trenera Tomasza Szymczaka brali udział w turnieju Simple Cup 2021 zdobywając w nim świetne 2 miejsce!!!

W ślad za nieco starszymi kolegami poszli także zawodnicy U13 którzy wygrywając 2 z trzech rozegranych w ramach ćwierćfinałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski Młodziaków U13 meczów z pierwszego miejsca awansowali do rundy półfinałowej

Nasi młodzi zawodnicy brali także udział w Turnieju z okazji 100-lecia WZKosz we Wrześni, w którym zajęli 3 miejsce. Do pierwszej piątki turnieju został także wybrany Jakub Wojdak.