Ustalenia odnoście biletów i karnetów w sezonie 2020/2021

Zgodnie z zapowiedzią, wczoraj odbyło się bardzo owocne spotkanie z przedstawicielami kibiców związane głównie z zasadami związanymi z możliwością uczestniczenia publiczności na meczach naszego zespołu. Wspólnie ustalono, że pomimo ryzyka braku możliwości uczestnictwa kibiców w meczach, klub rozpocznie dystrybucję karnetów na podstawie pierwokupu miejsca z poprzedniego sezonu. Ustalono, że przy braku osiągnięcia celu w https://zrzutka.pl/s4j645, bilety jednorazowe w sezonie 2020/2021 kosztować będą:
👉 bilet normalny 30 zł / 25 zł (ze Stargardzką Kartą Mieszkańca –SKM), 👉 emeryci i renciści 25zł / 20zł (SKM),
👉 młodzież szkolna, studenci 15 zł (legitymacja),
👉 dzieci do lat 7 – wejście darmowe. Natomiast ceny
natomiast karnety:
👉 normalny 420zł / 350 zł (SKM),
👉 emeryci i renciści 350zł / 280zł(SKM),
👉 młodzież szkolna, studenci (210zł).
 
Możliwość rezerwacji miejsca będzie od 15.07.2020 do 31.07.2020r na podstawie opłaty rezerwacyjnej w wysokości ceny karnetu z poprzedniego sezonu: karnet normalny – 250 zł, ulgowy – 150 zł. Zostanie uruchomiona możliwość płatności przelewem, do której w obecnej sytuacji zachęcamy. Przy braku osiągnięcia celu pozostała kwota wynikająca z ceny karnetu bezie musiała być dopłacona w momencie odbioru karnetu (ok. 15 sierpnia 2020).
Ustalono również, że karnet z ubiegłego sezonu będzie obowiązywał również na mecze przedsezonowe, które będą rozgrywane w Stargardzie i otwarte dla publiczności. Limit dostępnych miejsc będzie dostosowany do aktualnych przepisów związanych z sytuacją epidemiologiczną.
Klub daje możliwość uzyskania rekompensaty za niedokończony sezon, ale w tym momencie kibic traci możliwość pierwokupu swojego miejsca i udziału w meczach przedsezonowych.
Szczegółowe zasady dystrybucji oraz symulacje w związku z sytuacją epidemiologiczną zostaną ogłoszone do 14.07.2020 roku.
WAŻNE: 
Ze względu na sytuację epidemiologiczną rezerwacja miejsca nie daje gwarancji w uczestniczeniu w meczach zespołu.

Wspierają nas:

Skip to content