Ważny mecz

Najbliższa sobota zapowiada się bardzo ciekawie. Od godziny 16:00 na hali OSiR akcja charytatywna dla Marcelinki, gdzie w programie jest wspólne malowanie jajek wielkanocnych, wata cukrowa, wielkie pluszaki, malowanie buziek, klown z balonikami, występy taneczne i wokalne, losowanie nagród, loteria fantowa, licytacje, zdjęcia z koszykarzami, pomiar cukru i ciśnienia.

O godzinie 17:00 biało-bordowi rozegrają bardzo ważny mecz 29 kolejki sezonu. Ważny z dwóch powodów. Spotkanie zagramy dla Marcelinki włączając się w ten sposób w super akcję. Gramy również o ważne 2 punkty ligowe. Żeby myśleć o miejscu 9 lub 10 i uniknąć rozgrywek w  play-out ten mecz musimy wygrać. Spotkanie rozegramy z drużyną KSK Noteć Inowrocław. Goście aktualnie zajmują 12 pozycję w tabeli, czyli zaraz za nami i mają o 1 punkt mniej. W drużynie z Inowrocławia zobaczymy dobrze nam znanego Łukasza Żytko, który jest grającym trenerem i Łukasza Ratajczaka – również byłego biało-bordowego z sezonu 2012/2013.

Noteć ostatnie cztery spotkania przegrał i na pewno będzie walczył o punkty.  Przypomnijmy, w 14 kolejce I rundy Spójnia przegrała w Inowrocławiu 84:75.

Wstęp na mecz wolny- za dobrowolną wpłatą do puszki. Cały dochód z meczu przeznaczony jest dla Marcysi!

Wspierają nas:

Skip to content