Podsumowanie trzeciego dnia turnieju finałowego o awans do II ligi piłki siatkowej

Nie udało się naszym siatkarkom wygrać ostatniego i najważniejszego spotkania tego sezonu. Awans do drugiej ligi wywalczyły siatkarki z Sędziszowa. Gratulacje. Spotkanie UKS Marba Sędziszów – Spójnia Stargard zakończyło się wynikiem 3:2. Poszczególne sety spotkania: /Stargard – Sędziszów/ 25:19; 25:15; 23:25; 15:25; 20:22. Ostatni piąty set przyniósł chyba najwięcej emocji. Przy wyniku 1:10 dla Marba Sędziszów nasze siatkarki potrafiły doprowadzić do remisu 11:11 ale niestety ostatecznie przegrały ten set, mecz i awans.
Drugie miejsce w tym turnieju oczywiście zajęły nasze siatkarki – Spójni Stargard, trzecie miejsce AZS Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław a ostatnie panie z drużyny OTPS Nike Ostrołęka.
Jeszcze raz gratulujemy zwycięscy i dziękujemy kibicom za doping i wsparcie oraz organizatorom za trud włożony w organizacje tego turnieju.